“Mos u lodh me fol…”, Haki Rugova i komenton Isa Mustafës

Nënkryetari i dorëhequr i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Haki Rugova, i ka komentuar kryetarit të dorëhequr të kësaj partie, Isa Mustafa.

Në postimin ku Mustafa flet për dorëheqjen e tij nga pozita e të parit të LDK’së, rrëzimin e Qeverisë Kurti, Kurtin dhe Osmanin, si dhe partneritetin me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vëmendje ka marrë komenti i Rugovës.

“Mos u lodh me fol e verteta eshte ajo qe po e flet”, ka qenë komenti i tij.