81-vjeçari bie nga banesa dhe vdes

Nje ngjarje e rende ka ndodhur sot në Tiranë, ku një person ka humbur jeten, raportojnë mediat shqiptare

Policia njofton se shtetasi me iniciale S.T., 81 vjeç ka rene nga nje lartesi e konsiderueshme e baneses se tij dhe per pasoje ka nderruar jete ne vend.

Në vendngjarje ka shkuar policia, qe po vijon punen per zbardhjen e saj, ndersa paraprakisht dyshohet se si moshuari vuante nga probleme te shendetit mendor.

Më datë 27.04.2020, rreth orës 12:10, në rrugën “Mustafa Krantja”, në Kombinat,ka rënë nga lartësia e banesës së tij shtetasi S.T., 81 vjeç i cili ka ndërruar jetë në vend.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shendetit mendor./mediafokus.info