Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Lipjan

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Prishtinë-Lipjan.

Aksidenti ka ndodhur mes një veture të tipit Audi dhe një pick-up i cili ka përfunduar jashtë rrugës.

Ndërsa siç raporton Ballkani.info kolona të gjata janë krijuar në këtë pjesë mjaftë të frekuentuar. Në vendin e ngjarjes kanë dal edhe njësit policore.

Nuk dihet nësa ka persona të lënduar, Ballkani.info do të ju mbaj të informuar.

Ballkani.info ju sjell pamje: