Dy persona i bëjnë për spital dy policë

Dy persona i kanë sulmuar fizikisht dy policë, duke iu shkaktuar lëndime, raporton gazeta online Mediafokus.info.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë, rreth orës 21:25, bën të ditur policia.

“Rr. Fehmi Agani, Prishtinë 25.01.2021 – 21:15. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjti kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policorë. Dy zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë./Mediafokus.info/