Gruaja xheloze vret 26-vjeçaren që ishte ulur pranë burrit të saj në lokal

Një ngjarje e tmerrshme vjen nga Brazili. Kamerat kanë kapur një momentin ku një grua xheloze ka hyrë në lokal dhe ka qëlluar për vdekje një vajzë, e cila ishte ulur pranë burrit të saj.

Sipas mediave të huaja, pamjet tregojnë Dayane Rafaella de Silva Rodrigues 31 vjeçe, duke u futur të enjten në ndërtesën në Tiangua, Brazil.

Siç thuhet më tej, Rodrigues vazhdoi të qëllonte drejt tryezës ku burri i saj dhe pesë miq ishin ulur, përfshirë 26-vjeçaren Djaiane Batista Barro.

Më poshtë pamjet: