Jupolli fton Lutfi Hazirin ta shpall kandidaturën: Kullu ma o burrë…

Gazetari dhe satiristi më i mirë në Kosovë, Fidan Jupolli, duket se e ka ftuar publikisht Lutfi Hazirin që ta shpall kandidaturën për kryetar të LDK’së, raporton Mediafokus.info.

Në anën tjetër, Jupolli e ka thumbuar Avdullah Hotin, i cili në mbrëmje e postoi një fotografi bashkë me Kujtim Shalën.

“Pse Dulles e kllikes ju vjen zor me than Rugovista ? Po ” Lidhje”,  cilës Lidhje Dullo ?

Ooooo Lutfi Haziri kullu oooo burr  , a je knej ?”, ka shkruar Jupolli në profilin e tij.