Këngëtarja shqiptare drejt martesës?

Valza Zhegrova ka kohë që është distancuar nga muzika, por ajo vazhdon të komentohet akoma në mediat rozë.

Ajo dhe partneri i saj mesa duket kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë me martesë.

Kjo pasi këngëtarja në Instastoryn e saj ka publikuar një fotografi në të cilën shihet në një sallon nusërie.

“Ekipi nuses” ka shkruar ajo krahas fotos.

Valza tash e një kohë po e shijon fejesën me avokatin Nazmi Vërtopi, me të cilin jeton në Belgjikë.