Kujt po i thotë “Shko” këngëtarja shqiptare “Elevan”

Të gjithë janë kureshtarë të mësojnë se kujt po i thotë “Shko” këngëtarja shqiptare “Elevan”. Në fakt ky është titulli i këngës më të re të këngëtarës shumë atraktive nga Kosova që jeton dhe krijon në diasporë.

Tani për fansat e saj, ajo ka sjell videoklipin e saj me një hit veror që shumë shpejt ju bënë për vete.

Pak muaj më parë, këngëtarja me prejardhje nga Kosova që jeton në Austri ka sjell hitin dhe videoklipin “Merci”, që është pëlqyer nga publiku në diasporë dhe kudo në trojet shqiptare.

Ajo këngë shpejt u bë hit, duke u bërë emër i dashur për publikun, transmeton Veriu.info.

Këtu ua sjellim këngën më të re të Elevan: