Ky është kinezi që po kërkon nuse në Shqipëri

Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ditën e sotme ishte i ftuar Andi.

Andi është me origjinë nga Kina dhe në vendin tonë ndodhet për të studiuar gjuhën shqipe.

Krahas studimeve, Andi punon dhe si agjent turistik.

I pyetur nga moderatorja Erjona Rusi se a ka një të dashur shqiptare, Andi u përgjigj se ende jo, por shpreson që ta gjejë një të tillë.

Madje ai habiti me deklaratën duke thënë se vajzat shqiptare nuk kanë dëshirë të martohen me djem të huaj, transmeton NOA.

“Më duket se ato nuk kanë qejf të martohen me djem të huaj”, tha Andi./Mediafokus.info/