Lëshohen spërkatëset e ujit gjatë ndeshjes Kosovë-Armeni

Në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë është duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Armenisë.

Derisa vajzat futbolliste po zhvillonin lojën, një gjë e pazakontë ka ndodhur në fushë, njofton Klan Kosova.

Spërkatësit për ujitjen e barit janë lëshuar, kështu duke detyruar që të ndërpritet loja.