Loredana dhe Mozzik veshin të njëjtat rroba

Pas ndarjes me Loredanën, Mozzik deklaroi se mes tyre nuk do të kishte ribashkim, ndërsa shtonte se e respektonte nënën e vajzës së tij.

loredana-mozzik

Por mbrëmjen e djeshme në një emision televiziv i pyetur nëse ishte i mundur një ribashkim me Loredanën, Mozzik ka zgjedhur të heshtë. Epo përderisa zgjedh të heshtë, duket se diçka ka ndryshuar mes tyre.

Por së fundmi ata janë parë së bashku në një qendër tregtare dhe i kanë bërë të gjithë lëmsh me veprimet e tyre.

Loredana ndjek ish-bashkëshortin e saj në rrjetin social Tik-Tok, gjë që u pikas nga fansat.

Së fundmi reperët kanë publikuar në adresat e tyre në Instagram nga një video ku shfaqen me të njëjtën bluzë të dy.

Është e njëjta xhaketë sportive në ngjyrë blu, që e mbajnë veshur si Loredana po ashtu edhe Mozzik.

loredana moyyik

loredana mozzik ]mozzik-loredanamozzik-loredana1mozzik loredanaloredana mozzik2mozzik loredana