Milot Rashica bëhet baba, ëndrra e madhe, djali i vogël!

Futbollisti Milot Rashica është bërë baba për herë të parë. Djaloshi nga Vushtrria prej sot është prind i një djali.

Vetë Rashica ka postuar një foto pranë bashkeshortes Belkizes dhe djalit të tyre, ku ka shkruar:

Endrra e madhe, djali i vogel! /mediafokus.info