Në ditëlindjen e Agim Ramadanit, publikohet hartimi i tij nga shkolla e mesme

Në ditëlindjen e 58 të heroit, Agim Ramadani, bashkëshortja e tij Shukrija, ka publikuar një hartimin e tij nga shkolla e mesme, ku notohet me pesë, shkruan Mediafokus.info.

“Sot është ditëlindja jote e 58,Gimi jem,apo e 22 si hero i atdheut!Në gjurmim kujtimesh nga ato pak dokumente e foto të rinisë që kanë shpëtuar nga dora barbare kam gjetur hartimin e fundit nga shkolla e mesme, ku profesoresha Shejnaze Elezi te noton me 5 plus. Sot do ta ndajë me ju miq të nderuar, me ju që çmoni Agimin dhe vlerat e lirisë!”, ka shkruar ajo./Mediafokus.info/