Një 54-vjeçar gjende pa shenja jete

Një 54-vjeçar është gjetur pa shenja jete. Sipas policisë, bëhet fjalë për shtetasin me iniciale S.M., dhe dyshoeht se mund të jetë aksidentuar nga ndonjë makinë.

“Më datë 13.04.2021, në rrugën Tiranë-Ndroq, në fshatin Varosh,  është gjetur pa shenja jete shtetasi S. M., 54 vjeç. Dyshohet se mund të jetë aksidentuar nga një mjet ende i paidentifikuar, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.​ Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë. (foto arkiv)