Një femër gjendet pa shenja jete në shtëpi

Një femër është gjetur pa shenja jete në shtëpi. Rasti po hetohet nga policia.

Pejë 21.07.2022 – NN. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se e ka gjetur viktimën femër kosovare në shtëpi pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kompetent, poashtu lidhur me rastin kanë dalur njësitë përkatëse policore dhe me urdhër të prokurorit  trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.l  thuhet në njoftimin e policisë (foto ilustrim).