Një person në Ferizaj gjendet pa shenja jete

Një person në Ferizaj është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Rasti është hapur për hetim, njofton policia.

Ferizaj 20.08.2022 – 14:30. Është raportuar se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij viktima mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante policore si dhe mjeku kujdestar ku ka konstatuar vdekjen e tij. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.