Noizy ndalon këndimin për të përqafuar fansin me aftësi të kufizuara

Noizy është njëri nga reperet më të suksesshëm shqiptar dhe më i dashur për publikun.

Falë përkushtimit të tij ndaj projekteve muzikore, të cilat shndërrohen në hite, ai numëron koncerte të shumta.

Dashurinë për fansat e tij, reperi e ka vërtetuar shumë shpesh.

Së fundi, një video tejet prekëse po qarkullon në ‘TikTok’.

Reperi teksa ishte duke performuar në një koncert, ndalon së kënduari dhe përqafon fansin e tij me aftësi të kufizuara.

Ky veprim i reperit u përcoll me shumë brohoritje.

VIDEO