Pamje, Adriana Matoshi flet me të dashurin nga Kuvendi

Deputetja Adriana Matoshi ka disa javë që nuk e ka parë të dashurin e saj Keith.

Kjo pasi ai udhëton shpesh drejt Belgjikës. Gjithsesi, çifti heq mallin përmes telefonatave.

Në një fotografi të shpërndarë nga Keith në rrjetin social “Instagram”, Adriana shihet nga Kuvendi teksa flet me të dhe i tregon se sa shumë është përmalluar.

“Më mungon kaq shumë, por falënderoj Zotin që ekziston një gjë si interneti dhe mund të të shoh duke u buzëqeshur, fytyrën tënde të ëmbël dhe të ndiej energjinë pozitive që ti shpërndanë, Adriana të dua”, ka shkruar Keith në “InstaStory”.