Pas daljes nga shtëpia, Getinjo shfaqet në shoqëri të kësaj bukurosheje!

Ana e Getinjo bëhen bashkë, sjellin së shpejti super hitin “Je e vetmja dashuri”, kënga e cila erdhi gjatë qëndrimit në “BBVK” nga dy super talentët Getinjo e Ana Kabashi.

Pas daljes nga ky format, dyshja kanë bashkuar forcat për ta risjellur këtë këngë e cila po pëlqehet në masë të madhe.

Në një imazh të postuar në “Instastory” nga Getinjo, shihet se ata i janë “përveshur” punës dhe hiti pritet të publikohet së shpejti.