Shi i madh dhe breshër në Fushë Kosovë (VIDEO)

Një stuhi e madhe e ka kapluar gjithë vendin sot në orët e pasditës.

Shi dhe breshër ka filluar të bie me vrull e që janë shoqëruar edhe me bubullimë.

Lexuesit e klankosova.tv kanë dërguar pamje nga qyteti i Fushë Kosovës.

Pamjet mund t’i shihni në videon e bashkëngjitur më poshtë: