Shitet shtëpia në rrugën kryesore të lagjes Arbëria – Gjilan

Shitet Shtëpia në rrugën kryesore “Xheladin Kurbaliu”, në lagjen Arbëria, në Gjilan.

Shtëpia është e mobiluar, e gatshme për banim dhe me dokumentacion të rregullt.

Shtëpia ka sipërfaqe 345 m2, 3 kate banimi dhe një bodrum, me 2.9 ari oborr.

Shtëpia ka 5 dhoma gjumi, dhomën e ndejës, kuzhinën, 2 banjo, 3 ballkona dhe një aneks prej 25 m2.

Shtëpia ka dy super lokale afariste.

Kontakti: +38345202040; +38344125994; +38344710788