Zhduket një femër më 4 shkurt, nuk dihet për fatin e saj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër nga Podujeva është larguar nga shtëpia më 4 shkurt dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj, raporton Mediafokus.info.

Lajmi është bërë i ditur nga Policia në raportin 24-orësh.

“Fsh. Sfeqel, Podujevë, 04.02.2021-19:00. Më, 10.02.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovar e është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport./Mediafokus.info/