12-vjeçari që humbi jetën sot, është djali i gruas që u vra në Gjermani

Fëmija 12-vjeçar që vdiq sot nga aksidenti në Gadime të Lipjanit, Sinjali merr vesh se është djali i gruas 33-vjeçare që u vra nga kunati i saj në Lohne të Gjermanisë, vitin e kaluar.

Kështu kanë bërë të ditur burimet e gazetës, të cilët thanë se ngjarjet tragjike për këtë familje nuk kanë të ndalur.

Fëmija pa tmerrin me sytë e tij në dhjetor të 2020-ës, kur xhaxhai ia vrau nënën dhe ia plagosi babanë e tij.