Burri rrëzohet duke hyrë në shtëpi dhe vdes

Sot në orët e mbrëmjes një person është gjetur pa shenja jete në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

Një person i moshës 67-vjeçare, derisa kishte qenë duke hyrë në shtëpi ka rënë në tokë pa vetëdije dhe ka humbur jetën.

Lajmin për Sinjalin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.