Çika e rrah nanën, ja çka deklaron në Polici

Një grua ka raportura në polici se është sulmuar nga vajza e saj, raporton Mediafokus.info.

“Prishtinë 09.07.2021-18:45.   Viktima femër kosovare ka raportuar në pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga vajza e saj e dyshuara femër kosovare  dhe në vazhdimësi ka probleme me të njëjtën dhe  bashkëshortin e të dyshuarës mashkull kosovar me të cilët jetojnë në bashkësi familjare. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./Mediafokus.info/