Çka ka Kimi që po qanë?

Një video e Kim Kardashian, e shkëputur nga intervista e David Letterman, është bërë virale në rrjete sociale.

Kim Kardashian shpërtheu në lot gjatë intervistës së saj me David Letterman në sezonin e ardhshëm të “My Next Guest Needs No Introduction”, shkruan US Magazine.

Në sezonin e tretë të serisë së Netflix, promoja e të cilës është publikuar të martën, 6 tetor, ylli i “Keeping Up With the Kardashain” , fillon intervistën me Letterman, 73 vjeç, ndërsa bën pazar.

Më vonë, themeluesja e KKW Beauty ulet me ish-drejtuesin Late Show With David Letterman për të folur për një temë më të zymtë.

“Jo, jo, jo, jo, jeni mirë?” Letterman pyet ndërsa Kardashian fillon të qajë.

Ajo përgjigjet: “Nuk e di pse po qaj. Kam folur më parë për këtë ”, por nuk tregon se çfarë e ka bërë atë të qajë.

Partneri i Kim Kardahian, Kanye West, ishte në sezonin e dytë të emisionit të Netflix, kur foli për familjen e tij, çrregullimin bipolar dhe reagimin e tij për mbështetjen e tij ndaj presidentit Donald Trump.

Videoja në fjalë, ku Kim shihet duke qarë është bërë virale në rrjete sociale.