Dy të rinj nga Deçani humbin jetën në aksidente

Dy të rinj nga Deçani kanë humbur jetën në aksidente të ndryshme. Njoftimin e ka dhënë deputeti Armend Zemaj, i cili ka publikuar edhe fotot e tyre.

‘Një ditë tragjike për Deçanin tonë, ku tragjikisht paskan humbur jetën dy të rinj në aksidente të ndryshme, Mentor Himaj dhe Ilir Tolaj.

Ngushëllime për familjet Himaj dhe Tolaj, miqve dhe qytetarëve të Vokshit e Deçanit!”, ka shkruar Zemaj.