Gjendet trupi i pajetë i personit që kishte kryer vetëvrasje

Është gjetur trupi i pajetë i një personi i cili para afër një muaji kishte bërë vetëvrasje, raporton policia, shkruan Mediafokus.info.

Fsh. Xërxë, Rahovec 25.01.2021 – 14:40. Lidhur me rastin, më 22.02.2021, Njësia e Kërkim Shpëtimit e FSK-së ka arrit ta gjejë trupin e pajetë të viktimës mashkull  kosovar. Me vendim të prokurorit, është tërhequr trupi i pajetë i viktimës dhe është dërguar në institutin mjekësor. Rasti mbetet nën hetime. (Foto arkiv)