Gjilanasja kërcënon zyrtaren policore në stacion policor

Një gjilanase ka kërcënuar zyrtaren policore në stacion policor. Ajo është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje. Rasti është hapur për hetim si ‘kanosje’.

Stacioni Policor Gjilan 12.08.2022 – 21:15. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që në stacionin policor ka kanosur zyrtaren policore viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.