Gjilanasit mposhten në Llap

Gjilanasit janë mposhtur nga Llapi, me rezultat të ngushtë 2-1. Arbnor Ramadani shënoi nga pika e bardhë në minutën e 2’të dhe Ersil Ymeri dyfishoi epërsinë në minutën e 39’të.

Golin e vetëm për mysafirët e shënoi Darko Nikac në minutën e 70’të.

Me këtë fitore, Llapi ka grumbulluar 34 pikë dhe renditet në pozitën e pestë, kurse Gjilani mbetet me 41 pikë dhe renditet në pozitën e tretë./MediaFokus/