Humb jetën një person në Kamenicë pasi godet një mur me veturë

Një person ka humbur jetën në aksident trafiku në Hadonoc të Kamenicës, ku humbur kontrollin mbi automjetin dhe ka përfunduar në një mur, njofton policia.

Fsh. Hadonoc, Kamenicë, 03.06.2021-22:15. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar, duke drejtuar automjetin e tij, dyshohet se nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rruge në një mur. Si pasoj lëndime vdekje prurës ka pësuar vetë drejtuesi, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Me vendim të prokurort trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. (foto arkiv)