I jepet lamtumira e fundit të riut nga Zhegra e Gjilanit, Kreshnik Idrizi

I është dhënë sot lamtumira e fundit të riut nga Zhegra e Gjilanit, Kreshnik Idrizi, raporton gazeta online Mediafokus.info.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëvendësi i tij, Qahil Halili.

“Sot Familja dhe Zhegra i dha Lamtumiren e Fundit Djalit ma te mirë që e kishim siq e kishte Emrin Kreshnik i Karadakut ashtu i kishte edhe veprat i përjetshëm dot jet Kujtimi për ty zoti te shpërbleft me Xhehnet Kreshnik”, ka njoftuar Halili.

Ndryshe, Kreshnik Idrizi ndërroi jetë të mërkurën pas një sëmundje të rëndë./Mediafokus.info/