I moshuari vetëvritet me pushkë gjuetie

Një i moshuar dyshohet se është vrarë me armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Rreth i Epërm në Mirditë

“Më datë 14.06.2021,rreth orës 04:25,  në fshatin Rreth i Epërm, Mirditë, në  banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi M.N.,71  vjeç”, thotë policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.