Ky fat të pret kur e merr gruan boksiere

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Brazil ku një boksiere ka rrahur për vdekje bashkëshortin e saj me të cilin ajo ishte martuar në muajin janar të këtij viti.

34-vjeçarja Viviane Obenauf akuzohet se ka vrarë 61-vjeçarin Thomas në restorantin në pronësi të tij, në Interlaken të Zvicrës.

Ngjarja ka ndodhur më 19 tetor, por gruaja është arrestuar këtë javë, pas përfundimit të hetimeve.

Personat që e njihnin boksieren thonë se ajo shpesh bënte sherr me meshkuj dhe femra.