Lajmi i fundit: Shkarkohet Vjosa Osmani?

Vjosa Osmani shkarkohet nga pozita e nënkryetares së LDK’së dhe anëtares së kryesisë, raporton Mediafokus.info.

Lajmi është bërë i ditur nga Klan Kosova, duke u thirrë në burime brenda LDK’së.

Sipas këtij mediumi, Osmani është shkarkuar me shumicë votash.

Mbetet të konfirmohet zyrtarisht nga LDK./Mediafokus.info/