Ndërron jetë mësuesi nga Llashtica e Gjilanit, Nexhat Haziri

Ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare mësuesi nga Llashtica e Gjilanit,Nexhat Haziri,raporton Mediafokus.info.

Lajmin e ka bere te ditur kryetari i Këshillit tê fshatit, Ekrem Hasani.

Njoftimi i plotë:

Me dhimbje të madhe morrem lajmin për vdekjen e arsimtarit ton të dashur dhe të rrespekuar Negjat Haziri .
Në emër të kryetarit të fshatit ju shprehi ngushllime familjes, shokve dhe gjithë atyre që e njohen në kto momente të rënda për familjen lus Zotin që tua letsoj dhimbjen .
Do të kujtojm gjithmon.
E.H