Ngjarje e rëndë brenda familjes, djali qëllon me armë nënën

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në Tiranë, në zonën e Astirit në rrugën ‘Bajram Dushi’, ku dyshohet të ketë ndodhur një ngjarje e rëndë brenda familjes.

Sipas News24 dyshohet se djali ka qëlluar me armë nënën e tij dhe është larguar.

Forcat e Policisë dhe ambulanca janë në vendngjarje, për t`u marrë me rastin.