Ngjarje e rëndë në kryeqytet: Hidhet nga kati i tretë i banesës një 18-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën “Metush Luli”, në kryeqytet, rreth orës 13:15, ku një 18-vjeçare është hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte.

Pas kësaj ngjarje, e reja është dërguar menjëherë në spital dhe momentalisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 22.08.2020, rreth orës 13:15, në rrugën “Metush Luli”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3 i pallatit ku banon shtetësja K.Q., 18 vjeçe, e cila është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.