Një burrë gjendet pa shenja jete, vdekja e tij po hetohet

Një burrë në Pejë është gjetur pa shenja jete. Vdekja e tij është konstatuar nga mjeku, ndërsa shkaqet po hetohen nga policia.

Pejë  27.03.2021  09:40.  Është raportuar se është gjetur pa shenje jete viktima mashkull kosovar.  Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes, ku ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurort trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.