Pireva merr mbështetje në lagjet Mati-1, Velania dhe Bregu i Diellit

Avdi Pireva, kandidat i LDK-së në zgjedhjet e 14 shkurtit, ka vizituar lagjen Mati-1, Velania dhe Bregu i Diellit, ku ka marrë mbështetje në garën për deputet.

“Sot jemi bashkë me banorët e lagjës Mati-1, Velania e Bregu i Diellit. Po i vizitojmë banesat, dyqanet, bizneset, kafiteritë e qytetarët kalimtarë të rastit. Po na presin e po na përgëzojnë për inciativën, duke na dëshiruar suksese e premtuar votat për LDK-në e kandidatët e Degës së Tretë!”, ka shkruar Pireva në profilin e tij.

Votoni LDK-në

Votoni Avdi Pireva 68