Plagoset me armë ish-prokurori Adriatik Cama

Ish-prokurori Adriatik Cama, aktualisht me profesion avokat ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në një lokal në zonën e ish-Ekspozitës.

News 24” raporton se një person ka qëlluar me armë zjarri duke lënë të vdekur një person, identiteti i të cilit ende nuk dihet, si dhe ka plagosur avokatin.

Policia bën me dije se në ambientet e një lokali të njohur në këtë zonë, ka mbetur i vrarë një person dhe është plagosur avokati.