Policia jep detaje për plagosjen e Vali Corleones

Policia ka njoftuar nëpërmjet raportit 24 orësh ka dhënë detaje për plagosjen e personazhit kontravers, Vali Corleone.

Raporti i plotë i policisë:

Rportohet se një mashkull kosovar është plagosur me armë zjarri, atij i është ofruar trajtimi mjekësor dhe sipas raportit mjekësor gjendja shëndetësore e viktimës është jashtë rrezikut për jetë.

Personi i dyshuar, femër kosovare, është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti nën hetime.