Policia jep detaje për vdekjen e të riut nga Gjilani, Gzim Orana

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e të riut nga Gjilani, Gzim Orana.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHUAR

Fsh. Koretishtë, Novobërdë 10.06.2022 – 07:25. Një mashkull kosovar ka raportuar se viktimën mashkull kosovar e kishte gjetur pa shenja jete.

Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion