Policia në kërkim të një gruaje, e braktis foshnjën e saj pasi ka lindur

Policia e Kosovës është në kërkim të një gruaje, pasi e dyshuara pasi ka lindur e ka braktisur foshnjën e saj, raporton Mediafokus.info.

Policia është në kërkim të të dyshuarës dhe ende nuk ka hasur në të.

“Prishtinë 15.05.2021 – 14:40. Raportohet se e dyshuara femër kosovare pasi ka lindur e ka braktisur foshnjën e sajë. Njësitë relevante policore kanë dal në vendin e ngjarjes, ndërsa e dyshuara ende nuk është hasur nga policia. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet ne raportin24 oresh te Policise./mediafokus.info/