Shefi i deputetëve të LDK’së, Arben Gashi, rezulton pozitiv me COVID

Shefi i deputetëve të LDK’së, Arben Gashi, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Ai ka thënë se bashkë me të, pozitiv kanë rezultuar edhe të gjithë anëtarët e familjes.

Njoftimi i plotë:

 Të nderum miq,

Me simptoma të lehta si kokëdhembje e temperaturë, dje shkova të testohem në repartin e Infektives. Unë dhe familja ime dje rezultuam pozitiv me COVID-19, dhe për pasojë, do të jemi në izolim shtepiak dyjavor.

Faleminderit!