Sot finalja në Eurovision, kështu votohet për Shqipërinë

Albina dhe Familja Kelmendi kanë rrëmbyer zemrat e shqiptarëve dhe jo vetëm, me përformancën e tyre në Eurovision.

Shqipëria u kualifikua e para në finale.

Teksa po bëhet gati për finalen e madhe që do të mbahet sot, Albina ka ndarë me ndjekësit e saj mënyrën se si mund të votohet për Shqipërinë në këtë garë.

May be an image of 6 people and text

“Voto numër 10, që të sjellim Eurovisionin në Shqipëri” ka porositur Albina.