‘Të dua moj qene’, kështu ia shpreh Arjani dashurinë Borës

A po lind një dashuri e pazakontë në ‘Përputhen’ ndërmjet modetatores simpatike dhe të zgjuar, Bora Zemani dhe opinionistit karizmatik Arjan Konomi?

Ditën e sotme, Arjani ka publikuar në rrjete sociale një foto krah Borës.

Ai i ka shprehur dashurinë në një formë epike, duke shkaktuar mjaft të qeshura te ndjekësit e tij.

“Si nga Vlora që jemi, besoj e di si e shprehim dashurinë e madhe: Të dua moj qene”, ka shkruar opinionisti.