Vdes aktivisti i njohur i LDK-së

Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, njofton për vdekjen e aktivistit të partisë, Bedri Hajzeraj.

“Bedriu ishte aktivist i LDK-së, mik i mirë, njeri profesionist në punën e tij dhe familjar i pashoq”, shkruan Bajrami në Facebook.

Postimi i saj i plotë:

Sot paska ndrruar jetë Bedri Hajzeraj.

Bedriu ishte aktivist i LDK-së, mik i mirë, njeri profesionist në punën e tij dhe familjar i pashoq.

Të gjithë ne që e kemi njohur do ta kujtojmë gjithmonë pozitiv ashtu siç ishte.

Ngushëllimet e mia të sinqerta familjes, kolegëve, miqve e shokëve të Bedriut!

Të qoftë i lehtë dheu, miku ynë!