Andi zbulon prapaskenat skandaloze: Më është kërkuar të dal nga emisioni si çift me Tean

Andi, ish-konkurrenti i Përputhen ka reaguar pasi u publikuan fotot e Teas dhe Beartit në momente intime. Ndërkohë, ishte Andi ai i cili të dielën e kaluar doli çift nga programi Përputhen.

Nëpërmjet një shkrimi të gjatë në Instagram, Andi ka thënë se i ishte kërkuar që të dilte çift me Tean.

Thotë se nuk e kishte treguar më parë një gjë të tillë nga frika e kontratave që kishte nënshkruar paraprakisht me emisionin “Përputhen”.