Avdi Pireva në takim me të rinjtë në Gjilan: Ndryshimi ndodh me LDK’në

Kandidati i LDK’së për deputet të Kuvendit të Republikës, Avdi Pireva, ka thënë se ndryshimi ndodh me Lidhjen.

Këto komente ai i ka bërë në takimin me të rinjtë e Nëndegës 8, teksa është shprehur të jetë i impresionuar me mbështetjen që ka marrë.

Postimi i plotë:

Ishte nder i veçantë e kënaqësi të takohesh dhe të bisedosh shtruar me rininë e Nëndegës së 8, rruga e Ferizajit në Gjilan.

Shtyllat kryesore të  shtetit të Kosovës ishin të pranishëm në sallë:

  1. Lidhja Demokratike e Kosovës.
  2. Rinia e mrekullueshme e saj.

Ndryshimi ndodh me ne, me LDK-në.

Ju premtova se besimin e tyre do ta artikulojmë  në ndryshim të duhur.